HANFRDEL

monitor HandFree ze sterowaniem inteligentnym budynkiem

Inteligentne Mieszkanie

Inteligentne Mieszkanie, to takie, które dzięki zastosowanym urządzeniem ułatwia mieszkańcom wykonywać codzienne czynności, lub wykonuje je automatycznie wg ustalonego harmonogramu.

Stosując system Inteligentnego Mieszkania nie tylko możemy sterować oświetleniem, klimatyzacją, włączać, wyłączać prąd w gniazdach elektrycznych.
Wszystko za pomocą tabletu, telefonu, lub z poziomu panelu monitora HandFree.

Sterowanie oświetlenia, klimatyzacji i urządzeń

Stosując system Inteligentnego Mieszkania sterujemy oświetleniem i klimatyzacją, zgodnie z potrzebami włączamy lub wyłączamy prąd w gniazdach elektrycznych. Moduły systemu umożliwiają sterowanie dowolnymi urządzeniami. Bezprzewodowy włącznik do zraszaczy wody czy włącznik do ekspresu do kawy to tylko przykładowe zastosowania.

System zapewniający oszczędność i bezpieczeństwo

Inteligentny budynek to również inteligentne ogrzewanie. Rozwiązanie to pomaga oszczędzić nawet do 1/3 energii, poprawiając tym samym bilans budżetu domowego, nie zmniejszając komfortu mieszkańców. Dodatkowo system zapewnia bezpieczeństwo dzięki bezprzewodowemu alarmowi. Pełna ochrona domku letniskowego, apartamentu, garażu lub biura.

Integracja wideodomofonu z panelem sterującym mieszkaniem

Korzystając z tego samego urządzenia możemy rozmawiać z naszym gościem, włączyć światło na ścieżce do domu, lub zaprogramować to tak, by realizowały się automatycznie w określonym czasie i przygotować ogród na przybycie gości.


cena: 3276,72 zł brutto

OPIS:

Wideounifon ze sterownikiem inteligentnego mieszkania jest częścią systemu, za pomocą którego można sterować takimi elementami, jak oświetlenie, alarm, czy temperatura w całym mieszkaniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wykonywać wiele codziennych czynności zdalnie, nie będąc nawet w tym czasie w domu lub w określonych godzinach/odstępach czasowych.

Oprócz tego, że wideounifon ze sterownikiem inteligentnego mieszkania to część tego systemu, jest on też gwarancją wysokiej jakości połączeń głosowych, jak i obrazu, przesyłanego z kamery. Może on dodatkowo spełniać rolę dzwonka do drzwi. Dostępny jest w kilku kolorach, dzięki czemu z pewnością odnajdziecie u nas taki, jaki będzie pasował do danego stylu budownictwa.

Poniżej przedstawiamy szczegóły techniczne produktu, a także więcej informacji o systemie. Wideounifon ze sterownikiem inteligentnego mieszkania na pewno będzie wygodnym udogodnieniem w domu każdego z naszych klientów. Zachęcamy serdecznie do przeglądania oferty oraz dokonywania zakupów.


Wykonanie:

 • Materiał: Poliwęglan

Wymiary:

 • Wysokość: 123 mm
 • Szerokość: 235 mm
 • Głębokość: 8 mm
 • Głębokość puszki montażowej:
  • Natynkowej: 42 mm

Zasilanie:

 • Bezpośrednio z rozdzielacza piętrowego bądź zasilaczem 12V DC 2A

Oprzewodowanie:

 • skrętka UTP 5 kategorii

W przypadku większej ilości monitorów w systemie, łączymy je ze sobą za pomocą dedykowanego rozdzielacza piętrowego EW-1.

Uwagi dodatkowe:

 • Impedancja głośnika ok. 16 Ohm
 • Możliwość podłączenia przycisku zewnętrznego, wtedy wideounifon będzie dodatkowo pełnił funkcję dzwonka do drzwi
 • Podstawowe kolory to biały i srebrny. Istnieje możliwość zamówienia obudów w innych kolorach i wzorach
 • Dane wyświetlacza: LCD – TFT, 4,3”.
 • Funkcja dyskretnego podglądu (bez połączenia akustycznego z kasetą domofonową)

Jesteś instalatorem? Zapytaj o rabat i warunki współpracy.
Sprawdź korzyści.